9 sierpnia 2015

Informacja

Hej!
Zakładam, że część z was spodziewała się rozdziału IV, zaś druga połowa zaczęła domyślać się, że jednak coś jest nie w porządku. Otóż rozdział IV... Teoretycznie już jest napisany, praktycznie brakuje mniej-więcej piętnastu zdań by został opublikowany. Tymczasem, nie jestem w stanie wam obiecać, że go kiedykolwiek przeczytacie.

Niemalże od początku sequela Following Liars, miałam wrażenie, że mój powrót to zły pomysł. Jak widać - nie pomyliłam się. Pewnie w tym momencie zbiera wam się ochota by zacząć na mnie wieszać psy (Jaka to ja nie jestem: obiecuję kontynuację opowiadania, a wyszło jak zwykle... Rozdziały nie pojawiają się systematycznie.) Na swoją obronę chciałabym powiedzieć, że nie mam sobie nic do zarzucenia, ponieważ na reklamę tego sequela, poświęciłam o wiele więcej czasu niż na pierwszą część - trailer, wiadomości prywatne, a także masa tweetów.
Chcieliście mojego powrotu? - A więc wróciłam!
Chcieliście kolejne rozdziały?- Trzeba było zmotywować mnie do pisania. Napisanie komentarza w przeliczeniu na czas jest kroplą w morzu godzin, które zmarnowałam by napisać dla was rozdziały.
Jest was coraz mniej...
Ja się starałam, ale nie będę się nigdzie pchać na siłę.

Jeśli kiedykolwiek zdecyduję się na reaktywację opowiadania... Szukajcie go na Wattpad pod nazwą Following Liars: Past Revival (póki co, publikuję pierwszą część "Following Liars"  LINK)

Chyba pora aby się pożegnać. Dziękuję tym, którzy pozostali. Buziaki, kocham was !!!
Fun.

5 komentarzy:

 1. Kurczaki, a mogłabyś dać linka do wattpada? Bo jakos sie tam jeszcze nie za bardzo się ogarniam :3 ale trzymam kciuki, że.jeszcze do nas wrócisz. A i tak wielki szacun, bo wiem, że studiujesz ciężki kierunek i wgl a ja w liceum często nie mam czasu napisać rozdziału. Także pozdrawiam i mam nadzieję, do napisania <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeczuwalam że tak będzie bo jak tu zagladalam czy będzie nowy rozdział ciągle mało komentarzy było czego pojąć nie mogę :( mam nadzieję jednak że zdecydujesz się na dalszą kontynuacje

  OdpowiedzUsuń
 3. Ehhh.. Tak niestety myślałam i całkowicie rozumiem Twój brak chęci, a może raczej brak motywacji, do pisania. Nie mam zielonego pojęcia, dlaczego jest tak mało komentarzy. Nie pojmuję, bo ja osobiście czytałam całego bloga 3 albo nawet 4 razy.
  Link do "Following liars" znajduje się na obu moich blogach i chciałabym jakoś pomóc, bo lubię tą historię...
  Jeżeli postanowiłabyś to jednak kontynuować, to może chciałabyś, aby opowiadanie zostało zrecenzowane?
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/ Od niedawna udzielam się na tym blogu i nie, nie czuję się kompetentna do "oceniania" Ciebie, bo sama chciałabym pisać tak świetnie jak Ty. Chodzi o to, że wstawisz zgłoszenie, a dzięki recenzji, być może zyskasz kolejne grono czytelników. Osobiście bardzo chętnie bym się tego podjęła, bo przeczytanie piąty raz tego opowiadania, to czysta przyjemność :)
  Kurde, wyszło trochę jak reklama. Przepraszam, to nie miał być spam! Są też spisy fanfictions o Justinie i nie tylko więc może i to by pomogło?
  No cóż, będę cierpliwie czekać i żyć nadzieją, że powrócisz! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja mam nadzieję, że zajrzysz tu kiedyś i zobaczysz jak bardzo chcę, żebyś pisała dalej bo nominuję Cię do LBA! ♥ Po więcej informacji zajrzyj do mnie http://lust-for-arson.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń